STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od Larry taj Pon Maj 05, 2008 1:01 pm

Naravno da je bitno sve,od pristupa, predigre,sex-a(počeo i ja pisati SEX:) ) i još mnogo stvari.STRAST mora da postoji inače to onda nije sex, nego...ne znam ni sam kako bi to okarakterisao/nazvao.Slažem se sa mišljenjem i ono što sam gore napisao je više kritika dotičnog posta i osobe koja ga je napisala,nego moje mišljenje o temi.Suvišno je pisati šta je sve bitno, jer ne bi stalo na celu stranu, po meni, jer ipak je svaka žena kao i muškarac individua i iz tog razloga svako ima različito mišljenje,što je normalno, osim nekih osnovnih stvari.Nažalost ima onih koji ne znaju ni te osnovne stvari, a kamoli nešto više,dok isto tako ima onih koji znaju mnogo više i uglavnom su te osobe zadovoljne svojim seksualnim životom, ili ako nisu, ubrzo nađu osobu koja to može da im ispuni,što je po meni isto tako sasvim normalno.

Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka: 205
Godina: 36
Datum upisa: 16.04.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od vlatko taj Uto Feb 24, 2009 1:09 pm

bitna je stimulacija-predigra,devojke je obozavaju kkao i tehniku,bitna je i velicina sta vredi ako je mnogo mali nemoz je zadovoljiti,mnogo vole kada ih mazis,ljubis po celom telu,kada joj govoris nezne reci,vole malo egzibicije i malo divljeg seksa,

vlatko
Početnik
Početnik

Broj poruka: 37
Godina: 25
Datum upisa: 24.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: